Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Usługa nr 1

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

  Przyciągnij więcej klientów

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Pozycjonowanie Ci w tym pomoże.

  Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie

Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

  Reklamuj się lokalnie lub globalnie

Kieruj pozycjonowanie do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.

  Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc

Pozycjonowanie w Google możesz wykonywać samodzielnie ale mozesz też zadzwonić do nas pod numer +48 697 687 987, by uzyskać bezpłatną konsultację a nawet zatrudnić nas do poprowadzenia Twojej kampanii SEO/SEM.


Płacisz tylko za wyniki

  Nie ma Cię w TOP 10 - nie płacisz

Samo pozycjonowanie jest bezpłatne i nie ma żadnego stałego abonamentu. Płacisz tylko wtedy, gdy Twoja witryna jest na szczycie google, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.

  Wiesz ile zaoszczędzisz - gwarancja budżetu

Ustalimy dla ciebie gwarancję nie przekroczenia miesiecznego budżetu. Dzięku temu będziesz wiedział, że Twoja faktura nigdy nie przekroczy wyznaczonej kwoty.

google analytics

Wszystko pod kontrolą każdego dnia

  Informacje przez całą dobę

W każdej chwili możesz sprawdzić skuteczność swojej strony WWW i pozycjonowania za pomocą zaawansowanych statystyk odwiedzin. Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas, będziemy Ci także wysyłać miesięczne podsumowania ze wszystkimi najważniejszymi statystykami i wynikami naszej pracy.

  Wymierność, przejrzystość i elastyczność

W czasie pozycjonowania widzisz z kąd i ile osób odwiedza towją stronę aby coś zamówić lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.


Nie masz jeszcze pozycjonowania?
Zadzwoń do nas!


m: +48 697 687 687
t: +48 14 655 17 72
e: biuro@webimpuls.pl